Toyota Radiostik ISO Adapter

Toyota Radiostik ISO Adapter
Varenummer: 10114
På lager (Antal: 2) - leveringstid: 1-2 dage
129,- DKK

Produkt beskrivelse

Radiostik til brug ved udskiftning af den originale radio i alle Toyota og Lexus modeller. Dette stik passer direkte med bilens originale stik og gør det super nemt at montere en ny radio.

Passer til følgende bilmodeller:

MærkeModelFra årgangTil årgang
ToyotaCarina19921997
ToyotaCorolla-Verso
2009
ToyotaFJ-Cruiser20062015
ToyotaPaseo19921999
ToyotaStarlet19931998
ToyotaSupra19861998
ToyotaTacoma19952001
ToyotaTercel19871998
ToyotaYaris19992005
Toyota4Runner19841989
ToyotaAuris20062010
ToyotaAvensis19972000
ToyotaCamry19871990
ToyotaCelica19861989
ToyotaCoaster19932016
ToyotaCorolla19881991
ToyotaHiAce19892004
ToyotaHighlander20012007
ToyotaHilux19891997
ToyotaLandcruiser19962002
ToyotaMR219841989
ToyotaPicnic19952001
ToyotaPrevia19921998
ToyotaRAV419942000




LexusGS30019931997
LexusIS20019992005
LexusIS30020012005
LexusSC40019912001
LexusSC30019912001

Andre har også købt